Vedenie Hornnonitrianských baní sa bojí pravdy ktorou je Boh

Autor: Mark Baláž | 18.8.2011 o 13:40 | (upravené 13.9.2011 o 12:35) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  92x

Pekný deň vám prajem pani Jaššová. Posielam vám, ako zástupkyni MsU Handlová tiež v písomnej forme moje osobné vyjadrenie k zamietnutie žiadosti ECAV  vykonať evanielizáciu počas  osláv dňa baníkov v Handlovej.  Tento môj názor, ako povereného organizátora evanielizácie však nemusí byť totožný s oficiálnym názorom vedenia ECAV.

Nie som prekvapený zamietavým postojom MsU a ostatných zastúpených organizácií a vedenia Baní. Slušné by bolo ale, aspoň udať nejaký dôvod tohoto zamietavého stanoviska, čo sa nestalo, no nie na moju škodu. Ja osobne ten dôvod vášho odmietavého postoja ( myslím tým celú komisiu) poznám. Ten odmietavý postoj každého jednotlivca je totiž skrytý v jeho srdci. Ústami a mysľou navonok však vydáva každý to, čo by sa mohlo javiť, ako skutočný dôvod odmietavého postoja srdca. Takto sa správajú aj veriaci Kresťania, aj neveriaci. Mne však pani Jaššová oznamuje sám Boh Stvoriteľ skrze Ducha svätého to, čo on v srdci každého v skrytosti nachádza.Boh totiž hľadí iba na srdce človeka a vôbec nie na osobu a jej zovňajšok. Oznamujem vám svojimi ústami, čo vám Boh  skrze Ducha svätého oznamuje. Iba blázon vo svojom srdci hovorí: Boha niet ! Ja som Boh, ktorý vás stvoril do tohoto času ešte prv, než som stvoril Zem  stvoril Som vás skrze vašu matku a otca. Nebudete mať iných Bohov okrem mňa. Ale vy ste sa odo mňa odvrátili vo svojich srdciach. Veríte vo mňa iba ústami a mysľou, no vo vašich srdciach sú iný bohovia.Vo vašich srdciach je myseľ: Veď už ako dlho konáme zlo a proti Bohu, no a nič zlého sa nám nestalo.Naopak lepšie sa nám vodí, ako iným, čo Boha naozaj v srdci majú. Tak prečo by sme mali veriť vo svojich srdciach ? Veru , veru vám hovorím, že ak sa do konca vašich životov v tomto čase, ktoré som vám Ja z lásky dal ku mne naozaj srdcom neobrátite a nepríjmete ma za svojho Boha a spasiteľa do vašich sŕdc, tak ste žili svoje životy márne a pôjdete do večného zatratenia. Ale tý o ktorých ste vo svojich srdciach vraveli, že aj srdcom vo Mňa veria a nemajú takého bohatstva a šťastia, ako vy Tak tí budú po boku môjho syna Ježiša Krista na večné veky bez bolesti, utrpenia v plnej radosti a sláve zo spásy. Ešte stále máte možnosť napraviť všetko čo ste pokazili.Moji služobníci, ktorých ste odmietli vás neodmietnu.
Pani Jaššová totoje aj odpoveď Boha živého pre tých mnohých, čo ich postihlo aké koľvek nešťastie, na nimi kladené otázky. Prečo práve ja, prečo náš syn, dcéra, alebo prečo nie iný. Táto nie moja, ale odpoveď Boha živého Pána nášho a spasiteľa Ježiša Krista bude zverejnená prostredníctvom médií. S pozdravom služobník Boha živého Marek Baláž. - Zobraziť citovaný text - --

Oficiálna organizačná komisia osláv dňa baníkov v handlovej konaná dňa 17.8.2011 zložená so zástupcov MsU, Handlová a tiež vedenia Hornonitrianských baní spolu so zástupcami iných organizácií zamietli žiadosť Evanielickej cirkvi avgsburského vyznania na Slovensku konkrétne evanielickému zboru Zemianske Kostoľany so sídlom v Prievidzi patriacemu Turčianskemu evanielickému seniorátu žiadosť o vykonanie evanielizácie v rámci prejavu sústrasti pozostalýl na ich tragicky zahinulých rodinných príslušníkov, ktoré sa koná v deň baníkov dňa 2, 9.2011 v Handlovej. Evanielizácia mala spočívať v bezodplatnom ponúkaní malých a veľkých biblií nového zákona ( Gedeonky), a iných nábožných kníh a letákov upriamujúcich pozornosť na spasiteľské dielo Boha skrze jeho syna Ježiša Krista. Zamitnutie žiadosti nebolo doložené žiadnym adekvátne opodstatneným dôvodom. Organizátor evanielizácie a tiež predkladateľ žiadosti na evanielizáciu je vedeniu Baní veľmi dobre známy, ako kritik a vodca baníckych nepokojov z rokov 2004 až 2006. Koho sa vedenie a radný páni boja pána Mareka Baláža, ktorý tvrdí, že Boh pozná pravdu vo všetkých doposial neobjasnených tragických nehôd v podzemí v Novákoch, ale aj v Handlovej či Cígli. Alebo sa vedenie baní a radný páni boja Boha,ktorého ak by občania spoznali ako svojho radcu a on im zjavil pravdu o všetkom, tak by sa im otvorili oči ? Súčasťou osláv dňa baníkov je aj omša na ktorej sa majú všetci, čo Boha odmietli zúčastniť no asi v katolíckom kostole Boha neočakávajú všetko tak tomu nasvedčuje. Dobre sa je klaňať bohu bezbožnému, alebo iba tváriacemu sa že verí na mieste, kde Boha niet, lebo ak by tam Boh bol prítomný, tak bezbožný by tam neobstál, hovorí slovo Božie. Evanielizácia sa však bude konať tak či tak.Boha nokto nezastaví a proti Bohu vojnu ešte nikto vojnu nevyhral. Boh je somnou nebudem sa báť.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Buďte skromní! Káže občanom tadžický prezident

Perzské svadby sú výrazom materiálnej podstaty starých tradícií

BRATISLAVA

Nivy zatvoria. Pozrite si, kde vystúpite v Bratislave z autobusu

Novú stanicu chcú postaviť do troch rokov.


Už ste čítali?